Idealna na krótkie pobyty. Bez mocowania do podłoża. Wystarczy otworzyć i 4-osobowy namiot z dwoma podwójnymi łóżkami w osobnych pomieszczeniach gotowy. Z przyczepą namiotową Montana Explorer możesz doświadczyć przyjemności spania na łonie natury jednocześnie czując komfort i bezpieczeństwo jak w domu, dzięki ciepłemu wnętrzu tworzonemu przez nowy design oraz komfortowe i wygodne łóżko. Nie musisz się również martwić o bagaż gdyż pod łóżkiem znajduje się sporo wolnego miejsca.
Lubisz często robić improwizowane krótkie postoje podczas swojej podróży? Bardzo łatwe i szybkie rozkładanie bez potrzeby mocowania do podłoża sprawia, że Montana LX nadaje się idealnie do tego typu wypraw. Przyczepa jest stworzona dla 4 osób, dodatkowo posiada pomieszczenie, które możesz przeznaczyć na co tylko zechcesz, na przykład na kuchnię. Model LX posiada tylne drzwi pozwalające na doczepienie rozszerzenia, które doda nam jeszcze więcej przestrzeni.
To niewyobrażalne, że w tej przyczepie mieści się cały dom? A jednak, tę przyczepę możesz zabrać wszędzie i kiedy tylko zechcesz możesz ją rozłożyć otrzymując komfortowy, w pełni wyposażony domek okraszony wymarzonym krajobrazem. Model ten zawiera miejsce dla od 4 do 8 osób. Dwie sypialnie oddzielone korytarzem wyposażone w tropik i dwa podwójne łóżka. Wewnątrz znajduje się również pokój dzienny. Jeśli wybierasz się na dłuższą podróż, nie musisz martwić się o bagaż, spokojnie zmieścisz go w 6 skrzynkach bagażowych.
Przyczepa Kenya oferuje królewskie miejsca do spania dla 4 osób w komfortowych pokojach oddzielonych tropikiem. W środku znajdują się szafki z wieszakami umieszczone pomiędzy pokojami. W zestawie zawarta jest również markiza z oknami a w głównych pomieszczeniach umieszczono okna z zasłonami, które po odsłonięciu pozwalają na spotęgowanie uczucia zjednania z naturą.
Idealna dla motocyklistów! Przyczepę namiotową Mc Camp łącznie z niezbędnym wyposażeniem i całym bagażem można przewozić za pomocą najmniejszych samochodów i motocykli. Mc-Camp to jeden z najnowszych modeli, wprowadzający największą rewolucję. Ta przyczepa jest przeznaczona dla 2 osób szukających przygód. Idealny wypoczynek zapewniają miękkie materace umieszczone wysoko nad ziemią oraz duża markiza dająca kojący cień w gorące, słoneczne dni. Model ten posiada dużą przestrzeń bagażową. W skład zestawu wchodzi również stół.
Czy wyobrażałeś sobie kiedykoliwek podróżowanie ze swoim partnerem w nowe miejsca, jednocześnie bez problemów związanych z szukaniem i rezerwowaniem drogich, zaludnionych hoteli? Przyczepa namiotowa Petite jest bardzo lekka dzięki czemu zamontujemy ją do naszego samochodu bez wysiłku. W każym momencie naszej podróży możemy rozstawić nasz domek w mgnieniu oka. W środku znajdziemy szerokie i wygodne łożko dla dwóch osób. Dodatkowo przyczepa posiada okno z zasłonką i moskitierą oraz markizę zintegrowaną z namiotem przyczepy.
explorer
lx
compact
kenya
mc camp
petit